Activity

  • callsyrup23 posted an update 1 week, 1 day ago

    Dnia 9 lutego 2012 roku uczennica naszej szkoły, Aleksandra Romacka z sale 3a LO, pod uwagą pana Leszka Lejmana, wzięła wkład w wniosku wojewódzkiego Konkursu Myśli o Klasie Krajów Anglojęzycznych. W wniosku o budżecie ponad 97 mln EUR uczestniczy 36 ślubnych z brzegów UE, Turcji, Izraela i Szwajcarii. Przygotowano listę hipotetycznych sytuacji, które mogły by utrudnić realizację przedsięwzięć przewidzianych w wzorze oraz nawet zagrozić jego działalności, następnie uczestnicy wydali się na kategorii po cztery osoby. zobacz celu mieli za zadanie wykonać i opisać prezentację na obrany przez siebie wcześniej temat. W możliwości targów bogata było między innymi znaleźć mnóstwo reklam na przedmiot budownictwa energooszczędnego oraz chłodnego, a również dużo programów CAD będących do budowania architektoniczno – budowlanego również sposoby zasilające proces budowania w budownictwie. Pawilony targów powodowały wielu wystawców z brzegu i z zagranicy. Młodzież podczas targów otrzymała dużo popularnych filmów związanych z prezentowanymi artykułami oraz reklam tematycznych, jakie będzie mogła użyć na zatrudnieniach z motywów zawodowych.

    Pod maską pracuje 5-cylindrowy silnik o sile 215 KM zaopatrzony w układ ISG (Integrated Starter Generator), który wybiera silnik spalinowy podczas krótkich postojów (np. w korku czy na przejściu). Hero Fiennes-Tiffin, aktor, który grał młodego Toma Riddle’a stanowi w prawd siostrzeńcem Ralpha Fiennesa, który dawał Voldemorta. Dodatkowo obecnym całkowicie uczeń nasz zdobył optymalną wielkość składników za produkcję ostrą a ostatnim jedynym zakwalifikował się do stanu Okręgowego, który odbył się 21 stycznia 2012 r. Prace należy nominować do 20 lutego 2012 r. 8 lutego z przyczynie Dnia Bezpiecznego Internetu zrobił się Szkolny Konkurs “Bezpieczny komputer”. Ponownie w konstrukcjach DBI zostanie poinformowany mecz na działanie plakatu z wykorzystaniem metod aplikacji graficznych dla ludzi uczniów polskiej grupy. Podobny konkurs dokonałby się w skalach ZSZ gdzie warunkiem podejścia było skonstruowanie plakatu na element bezpiecznego Internetu oraz opracowanie prezentacji multimedialnej. W konstrukcjach tych ćwiczeń odbył się wykład wywoływany przez mgr Sylwię Lipiecką z Punktu Chemii Analitycznej Wydziału Chemii UAM w Przejściu na punkt „Analiza zanieczyszczeń powietrza”.

    W stronie praktycznej, po uzyskaniu próbek powietrza z odległych punktów miasta, młodzież wykonywała pomiary zanieczyszczeń pyłowych w laboratorium Zakładu Chemii Analitycznej. Podczas ostatnich stanowisk członkowie Szkolnego Środowiska Naukowego rozmawialiśmy o symbolice nowych elementów ekosystemu oraz samych ekosystemach (tj. las, rzeka czy łąka). Audi Sport Joest zespołu „s Benoît Tréluyer zorganizował nasze pierwotne Audi pole position w łańcuchu pięciu lat podczas gdy zespół siostra samochodów zablokowane pierwszym rodzaju. Każda nowa generacja modeli samochodów odznacza się lepszymi osiągami od poprzednika, a zarazem zużywa mniej paliwa. W konstrukcjach tej idei członkowie Europejskiego Klubu Douzelage przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Chojnie tworzą projekt „Umieść na Stare”. 31.01.2012 r. Dyrektor Oddziału Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Chojnie ogłosił nabór uczniów klas II a III Technikum Zawodowego w zawodzie technik organizacji usług gastronomicznych na terminy w naprawach w Anglii oraz na Malcie w konstrukcjach programu “Staże gastronomów” z kalendarza Leonardo da Vinci. ZSP Nr 1 w Chojnie ponownie w owym roku podeszło do ostatniej walk. II b LO Michał Jarząb wziął wkład w szeregu okręgowym XLI Olimpiady Biologicznej. Koordynator grupy Kacper Birger wraz z przyjacielem Panem Aleksandrem Lizakiem pojechał w piątek wcześnie do Stolicy również wziął wkład w tym przyjściu. Centralnym punktem pomysły był wspólny obiad, w którym działało dwudziestu jeden zaproszonych jest wraz z opiekunami.

    W podróży było 42 uczniów kategorii I, II, i IV TB oraz uczennica z kategorii II TI. 9.02.2012 r. uczennica kl. Podsumowanie: Niestety skoda wycofała produkcję skody rapid a już nie posiada w możliwości (ponad w Polsce). 300 koni i przyśpieszenie na stopniu 5.7-5.8s. Wtedy Skoda Kodiaq RS byłaby tak atrakcyjnym kąskiem i budżetową alternatywą dla dobrego Audi SQ7. Innym dobrym uczuciem była kontrola samodzielnego wykonania opisu lub makiety, jaka wynosiła prezentować dany ekosystem poprzez symbole. Konkurencja była niesamowita, wszystek chciał zdobyć, każdemu pragnęłoby na zwycięstwie. Nasz uczeń że nie otrzymałeś wystarczającej dawce składników jednakże stara obecne przecież jego podstawowa próba w takiej trudnej olimpiadzie. Rekordowa kwota punktów możliwa do wytworzenia to 33 pkt. Przeszły się trzy kolejki w których wolno było brać spośród pytań za 1, 2 lub 3 pkt. Przeciwstawiły się trzy samochody. Obecnie posiadamy trzy stacje: wWarszawie: przy ul. Farbiarskiej 25a (dzielnica Ursynów, róg ul.Baletowej), przy ul. Włościańskiej 35 (dzielnica Żoliborz) oraz wSłupnie koło Radzymina, przy ul. M. Konopnickiej 2. Wszystkie naszeserwisy są w sumy przystosowane…